Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna jest dziedziną lekarską zajmującą się poprawianiem wyglądu oraz zapobieganiem i leczeniem oznak starzenia w celu podniesienia jakości życia.

Coraz więcej stomatologów ma w swojej ofercie zabiegi medycyny estetycznej. Pacjenci zaczynają dzięki temu kojarzyć medycynę estetyczną z gabinetami stomatologicznymi. Również w mojej ofercie znajdą Państwo te nowoczesne i bezpieczne zabiegi, które poprawiają zarówno wygląd, jak i samopoczucie. Mam uprawnienia do wykonywania zabiegów, gdyż uczestniczyłam w wielu profesjonalnych warsztatach i otrzymałam certyfikaty uprawniające do korzystania z moich umiejętności.

W ofercie medycyny estetycznej znajduje się m.in. modelowanie i powiększanie ust. Konin nie ma wielu miejsc, w których można wykonać tego typu zabieg, dlatego serdecznie zapraszam do Gabinetu. W moim Gabinecie Stomatologicznym mogą Państwo zapisać się również na wygładzanie zmarszczek, wypełnianie i usuwanie zmarszczek i bruzd, mezoterapię igłową (także skóry owłosionej), leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Typu A Konin, ul. Wyzwolenia 1/57 – zapraszamy na małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, których efekty widoczne są w krótkim czasie.

Modelowanie i Powiększanie ust

Wygładzanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej  Typu  A – polega na miejscowym zablokowaniu wybranych mięśni, przez co skóra nad nimi nie marszczy się

Wypełnianie zmarszczek,bruzd

  • Stosuje się kwas hialuronowy, który wiążę cząsteczki wody w skórze i odpowiada za jej nawilżanie, gładkość i sprężystość
  • Modelowanie ust
  • Stosując kwas hialuronowy poprawia się kształt, uzyskuje jędrność i nawilżenie

 

Wolumetria twarzy

 

Mezoterapia igłowa

Skutecznie przywraca skórze młody wygląd –  zabiegi stosuje sie najczęściej  na twarz, szyję, dekolt i dłonie

Mezoterapia igłowa skóry owłosionej

Terapia łysienia

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Typu A

  • pachy
  • dłonie
  • stopy